AUGUR که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد ، یک پروتکل منبع باز و غیر متمرکز است که به کاربران اجازه می دهد بازارهای پیش بینی ایجاد کنند که در آن می توانند در مورد نتایج رویدادها حدس بزنند. Augur همچنین با تأیید وقایع واقعی کلمه و رمزگذاری نتایج در زنجیره ، به عنوان یک اوراکل غیرمتمرکز عمل می کند.

Augur به عنوان مجموعه ای از قراردادهای هوشمند منبع باز ، کدگذاری شده در استحکام عمل می کند که می تواند توسط کاربران در بلاکچین اتریوم به کار گرفته شود. تعامل با این قراردادهای هوشمند به کاربران امکان می دهد تا درباره رویدادهای دنیای واقعی حدس بزنند و پرداخت های بازارهای پیش بینی در ETH را تسویه کنند.

Augur توسط The Forecast Foundation پشتیبانی می شود ، گروهی از توسعه دهندگان که در نگهداری و توسعه پروتکل مشارکت دارند ، اما مالک یا کنترل کننده آن نیستند. بنیاد هزینه ای از پروتکل دریافت نمی کند و نقشی در عملکرد بازارهای ایجاد شده در میان سایر محدودیت ها ندارد.

بنیانگذاران AUGUR چه کسانی هستند؟

Augur در سال ۲۰۱۴ توسط جک پترسون و جوی کروگ تاسیس شد. جک و جوی به دنبال ایجاد تغییر جهت از بازارهای پیش بینی متمرکز سنتی و احکام جانبدارانه بودند. هدف آنها این بود که به بازاری دست پیدا کنند که در آن کاربران بتوانند با قضاوت بی طرف و مورد اعتماد نتایج را حدس بزنند.

Augur برای تحقق رویای آنها با حذف خطر رفتارهای شخصی ، فساد و سرقت با تمرکززدایی مبتنی بر بلاکچین در بازار پیش بینی ساخته شده است.

AUGUR چگونه کار می کند؟

در قراردادهای Augur از دو ارز دیجیتالی استفاده می شود – اتریوم و REP توکن بومی Augur.

شهرت (REP) یک توکن مهم است که توسط خبرنگاران در پلتفرم Augur برای روشن شدن اختلافات یا نتایج بازار پیش بینی استفاده می شود. گزارشگران با قفل کردن توکن های خود در سپرده گذاری ، در مورد توقف REP در مورد نتیجه احتمالی ، از یک بازار گزارش می دهند. اجماع خبرنگاران بازار حقیقت تلقی می شود و چیزی است که به Augur (REP) اجازه می دهد به عنوان یک اعجاب غیر متمرکز عمل کند.

هنگامی که یک کاربر می خواهد در مورد نتیجه یک رویداد واقعی گمانه زنی کند ، یک معامله را برای قراردادهای هوشمند Augur برای بازار ارسال می کند. قوانین بازار هر رویداد با ایجاد بازار مشخص می شود. پس از فعال شدن بازار ، کاربران می توانند تا زمانی که رویداد رخ نداده است در بازار معامله کنند. هنگامی که نتیجه نهایی شد و از طریق سیستم اوراکل آگوور مشخص شد ، معامله گران موقعیت های خود را بسته و هرگونه پرداخت احتمالی را جمع آوری می کنند. Augur (REP) از یک ساختار تشویقی پیچیده استفاده می کند که به گزارش نتایج صحیح پاداش می دهد ، گزارش نتایج نادرست را مجازات می کند و دارندگان منفعل را که برای اختلافات و چنگال ها مشارکت نمی کنند مجازات می کند.

AUGUR چیست؟ آشنایی با توکن REP

چه چیزی AUGUR را منحصر به فرد می کند؟

Augur به دلیل قراردادهای غیرمتمرکز و منبع باز با مدل حکمرانی که به هر کاربر اجازه می دهد در حدس و گمان منصفانه شرکت کند ، منحصر به فرد است.

Augur توسط بنیاد پیش بینی اداره می شود که در مدیریت پلتفرم شرکت نمی کند و فقط کد منبع باز را حفظ می کند.

چه چیزی ارزش REP را می دهد؟

Augur یک پلتفرم بازار پیش بینی اوراکل و P2P غیر متمرکز است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این یکی از اولین برنامه های غیر متمرکز (dApps) بود که با استفاده از اتریوم توسعه یافت.

کاربران با مشارکت در بازارهای پلتفرم Augur به ارزش خود پی می برند. با داشتن REP و مشارکت در گزارش دقیق نتایج هر رویداد ، کاربران از بخشی از هزینه های بازار Augur برخوردار می شوند. هر کد REP به شما ۱/۲۲،۰۰۰،۰۰۰ از کل هزینه های بازار Augur را می دهد.

چند کوین AUGUR  در گردش است؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۶۳٫۰۳۲٫۷۸۶ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۱۶۶ است

با ارزش بازار زنده ۳۱۱،۵۹۹،۱۷۶ دلار آمریکا.

دارای گردش ۱۱،۰۰۰،۰۰۰ کوین REP

در سال ۲۰۱۵ ، Augur یکی از اولین پیشنهادات اولیه کوین (ICO) را در Ethereum تسهیل کرد و بیش از ۵ میلیون دلار از طریق فروش توکن های REP جمع آوری کرد. Augur در طول ICO خود ۸٫۸ میلیون REP (80٪ از کل عرضه) را به منظور جمع آوری این وجوه فروخت. فروش در چهار دور انجام شد و قیمت پرداخت شده بستگی به قیمت نهایی فروش توکن و تخفیف بسته به اینکه در کدام دور توکن خریداری شده بود ، داشت.

  • دور اول ، ۱۷ تا ۲۲ آگوست به طول انجامید و طی آن شرکت کنندگان ۱۵ درصد پاداش دریافت کردند.
  • دور دوم ، ۲۲ تا ۲۸ آگوست به طول انجامید و ۱۰ درصد پاداش ارائه کرد.
  • دور سوم ، از ۲۸ آگوست تا سپتامبر ۵ درصد پاداش ارائه کرد.
  • دور نهایی ، هیچ پاداشی ارائه نمی دهد.

۲۰ درصد باقی مانده ، ۲٫۳ میلیون REP ، به بنیاد پیش بینی ، بنیانگذاران و مشاوران اختصاص یافت.

AUGUR چگونه تأمین می شود؟

بر اساس کاغذ سفید آگوور ، “رابطه قوی بین ارزش بازار REP و قابلیت اطمینان پروتکل چنگال آگوور وجود دارد. اگر ارزش بازار REP به اندازه کافی بزرگ باشد و مهاجمان از نظر اقتصادی منطقی باشند ، نتیجه ای که برنده می شود باید با واقعیت عینی مطابقت داشته باشد. در حقیقت ، ممکن است Augur بدون استفاده از خبرنگاران تعیین شده و دورهای اختلاف ، به درستی عمل کند. فقط با استفاده از فرآیند فورکینگ ، اوراکل صادقانه گزارش می دهد. “

اگر Augur نیاز به چنگال داشته باشد ، برای دارندگان REP که از بازارهای Augur استفاده می کنند بسیار مخرب و وقت گیر خواهد بود. حل و فصل چنگال می تواند تا ۶۰ روز طول بکشد و تنها یک بازار در یک زمان قابل حل است. در طول ۶۰ روزی که بازار در حال نهایی شدن است ، سایر بازارهای نهایی نشده به حالت تعلیق در می آیند.
چنگال تنها به عنوان آخرین راه حل برای نهایی شدن بازار ایجاد می شود.

Augur به تازگی V2 از قراردادهای هوشمند آنها را راه اندازی کرده است. آنها برنامه تشخیص اشکال عمومی را برای تشخیص آسیب پذیری هایی که می توانند در اینجا قرار گیرند اجرا می کنند.

REP یک نرم افزار رایگان ، عمومی و منبع باز است که بخش هایی از آن تحت مجوز عمومی عمومی (GPL) و بخش هایی از آن تحت مجوز موسسه فناوری ماساچوست (MIT) دارای مجوز است.

AUGUR چیست؟ آشنایی با توکن REP

نحوه استفاده از REP

REP در درجه اول برای تسهیل معاملات و گمانه زنی در مورد نتایج داخل پلتفرم Augur استفاده می شود. علاوه بر این ، REP می تواند به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری سوداگرانه و نوعی پرداخت مورد استفاده قرار گیرد.

بازارهای Augur را می توان از طریق وب سایت رسمی ، Augur.net ، از طریق اتصال Metamask استفاده کرد. هنگامی که یک کاربر کیف پول خود را وصل کرد ، ممکن است در هر یک از بازارهای موجود و باز در پلتفرم Augur معامله کند.

اگر می خواهید بدانید Augur را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در Augur در حال حاضر Binance ، OKEx ، Upbit ، CoinTiger و ZT هستند.

نحوه انتخاب کیف پول AUGUR

نوع کیف پول Augur (REP) که انتخاب می کنید به احتمال زیاد بستگی به این دارد که برای چه چیزی می خواهید از آن استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

کیف پول های سخت افزاری یا کیف های سرد ، امن ترین گزینه را با ذخیره و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می دهند. هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor راه حل های ذخیره و رای گیری برای REP را ارائه می دهند.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و رایگان و آسان برای استفاده هستند. آنها برای بارگیری به عنوان برنامه های تلفن هوشمند یا رومیزی در دسترس هستند و می توانند محفوظ یا غیر حضوری باشند. کیف پول های غیر حضوری از عناصر ایمن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می کنند. اگرچه راحت هستند ، اما نسبت به کیف پول های سخت افزاری از امنیت کمتری برخوردار هستند و ممکن است برای مقادیر کمتر Augur (REP) یا کاربران مبتدی بیشتر مناسب باشد.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند.

آینده

Augur یک ارز دیجیتالی است که با موانع متعددی روبرو شده و از آن عبور کرده است. این یک پیشنهاد ارزش منحصر به فرد از نظر حدس و گمان ارائه می دهد ، که بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است به دلیل عدم وجود موانع برای ورود جذاب باشند.

با اجازه دادن به کاربران برای ایجاد بازارهای شخصی خود به شیوه ای غیرمتمرکز ، Augur یک پیشنهاد ارزشمند منحصر به فرد را به عنوان یک معجزه که به طور کامل توسط کاربران مدیریت می شود ، ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *