AUDIOCOIN یا همان پلتفرم audius یک پروتکل اشتراک گذاری و پخش موسیقی غیر متمرکز است که معاملات مستقیم بین شنوندگان و سازندگان را تسهیل می کند و به همه آزادی می دهد تا از محتوای صوتی توزیع ، درآمدزایی و پخش کنند.

پروتکل شامل موارد زیر است:

۱-گره های کشف که فهرست محتوی Audius را فهرست بندی می کنند و یک رابط کاربری آسان برای جستجو برای بازیابی فراداده ها ارائه می دهند.
۲-گره های محتوا برای میزبانی محتوا و اجازه دسترسی به محتوا از طرف هنرمندان ؛
دفتر محتوا به عنوان یک منبع واحد حقیقت برای همه داده های قابل دسترسی در پروتکل Audius ، متصل به منابع به محتویات میزبانی شده توسط گره های محتوا.

AUDIO توکن ابزار بومی برای موارد زیر است:

مشارکت در رای گیری برای مدیریت پروتکل
برای اجرای گره های کشف یا محتوا مشارکت کنید تا کاربران سهمی از هزینه های شبکه دریافت کنند
برای باز کردن قفل ویژگی هایی مانند توکن ها و توکن های هنرمند و دریافت قدرت رای از طرفداران

Audiocoin: ارز دیجیتالی  بازار موسیقی دیجیتال
با همه نزاع ها در مورد حق امتیاز پایین ارائه شده به نوازندگان از سرویس های برتر پخش موسیقی ، بدون در نظر گرفتن طعمه برش کوکی که برچسب های اصلی از دهه ۷۰ بر ما وارد شده اند ، این فقط یک زمان بود تا کسی وارد عمل شود و تلاش کند بازی را تغییر دهید تا مطمئن شوید هنرمندان واقعی دستمزد منصفانه ای دریافت می کنند.

صوتی برای بازار موسیقی دیجیتال

با ظهور اینترنت و سپس به راحتی انجام معاملات خرد ، همه چیز به آرامی برای هنرمندان شروع به تغییر کرده است.

می توان گفت که همه چیز با تأمین بودجه جمعی شروع شد ، جایی که طرفداران می توانستند هر گونه سرمایه گذاری را از پیش تأمین کنند و پاداش هایی از قبیل درج در یادداشت های تشکر ، نسخه های ویژه محصول یا حتی ورودی خلاق به آنها داده شود.

طرفداران سرسخت یک گروه می توانند با هم جمع شوند و مبلغ ۳۰،۰۰۰ دلار به گروه مورد علاقه خود فرصت دهند تا به استودیو بروند و هزینه میکس و مسترینگ را بپردازند. تأمین سرمایه جمعی (که به عنوان جمع آوری کمک های همتا به همتا نیز شناخته می شود) هنوز یک گزینه عالی است ، همانطور که در حال گسترش Kickstarter است.

زاویه جالب تر Patreon است که به طرفداران اجازه می دهد مشترک شوند و ماهانه به هنرمندان مورد علاقه خود کمک مالی کنند تا به هنرمند اطمینان دهند که زمان آنها به خوبی سپری شده است و از مشارکت آنها قدردانی می شود.

این مفاهیم از این نظر عالی هستند که طرفداران و هنرمندان را قدرتمند می کنند در حالی که شرکت میانی را که به گسترش توزیع و بازاریابی کمک می کرد حذف می کردند ، اما این روزها به سختی ضروری است.

مشکل این مدل ها این است که آنها هنوز یک مرد وسط را وارد می کنند که بخشی از مشارکت طرفداران را جذب می کند. اینجاست که Audiocoin وارد می شود!

امتیاز دیجیتال غیر متمرکز AUDIOCOIN با کوین های مجازی

بازار موسیقی دیجیتال یک پدیده دائما در حال رشد است. اما وقتی نگاه می کنید که چه کسی کنترل را در دست دارد و سهم سود کمی در اختیار تولیدکنندگان موسیقی قرار می گیرد ، مشکل یکسان باقی می ماند.

از سرویس های پخش مانند Spotify گرفته تا بازارهایی مانند iTunes ، هیچ کس دستمزد معیشتی دریافت نمی کند مگر برچسب های اصلی که صاحب کاران اصلی هستند. همان بازی قدیمی که توسط همان پولهای بزرگ تحت فناوری جدید انجام می شود.

وب سایت جامعه موسیقی Aurovine به دنبال تغییر این امر است ، هنرمندان و طرفداران را مستقیماً به هم متصل می کند تا بتوانند از نیازها و خواسته های یکدیگر پشتیبانی کنند. می توان آن را به عنوان یک همکاری خلاق و اقتصادی در نظر گرفت.

اما چه چیزی این را با چیزی مانند MySpace ، SoundCloud یا سایر جوامع موسیقی آنلاین متفاوت می کند؟ پاسخ این است: Audiocoin.

Audiocoin مانند بیتکوین موسیقی دارد. بیت کوین در حال رشد است بنابراین ما نیازی به رفتن به آنجا نداریم. ایده این است که این ارزهای دیجیتالی غیر متمرکز هستند و در صورت نیاز به طور مستقیم ، ایمن و ناشناس برای یکدیگر ارسال می شوند.

آنها مشمول هزینه معاملات ، مالیات ، سرقت نرخ تبدیل ، هزینه های کارگزاری ، تعرفه ها و موارد دیگر نیستند. شما به سادگی آنچه را که می خواهید یا آنچه خواسته می شود ارسال می کنید ، و گیرنده این مبلغ را در سراسر جهان ، در هر زمان از روز ، بدون محدودیت یا بازی های زیرکانه دریافت می کند.

تا زمانی که کیف پول دیجیتال خود را کنترل کرده یا به صرافی اعتماد داشته باشید ، قربانی کلاهبرداری بسیار شفاف و تقریباً غیرممکن است ، اما حتی گاهی اوقات صرافی ها آنقدرها هم صادقانه یا ایمن نیستند ، بنابراین آن را ایمن بازی کنید.

درک کل زیرساخت های بلاکچین ، کیف پول ها و آدرس های دیجیتال ، حل هش ها و استخراج ارزهای دیجیتالی برای توزیع و برابری اقتصاد بسیار خارج از محدوده این ستون است.

AUDIOCOIN چیست؟آشنایی با پلتفرم AUDIUS

AUROVINE چگونه مسائل را حل می کند

Aurovine مطمئن می شود که هنرمند پول ارسال شده از طرفداران را به طور کامل دریافت می کند. این اطمینان می دهد که آنها برای جریان آهنگ های خود که در جامعه بارگذاری می کنند ، جبران می شوند. آنها همچنین به همه انگیزه می دهند تا در بازاریابی گروه های مورد علاقه خود مشارکت داشته باشند.

این نقل و انتقال AUDIOCOIN  چگونه انجام می شود؟

طرفداران می توانند Audiocoin را مستقیماً به هنرمندان اهدا کنند.
هنرمندان برای هر جریان موسیقی خود Audiocoin دریافت می کنند.
طرفداران هنگامی که موسیقی هنرمندان را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، Audiocoin دریافت می کنند ، که می تواند اهدا شود یا با هنرمند هزینه شود.
Aurovine قادر است این کار را انجام دهد زیرا برخلاف بیتکوین که به طور کامل از طریق استخراج تولید شد ، Audiocoin تا حدی توسط Aurovine استخراج شد تا بتواند ارز را در اختیار احزاب مورد نظر قرار دهد

اما حتی متخصصان فناوری نیز از این امر مستثنی نیستند ، زیرا به افزایش آگاهی از این ارز کمک می کنند. از طریق مبادلات عمومی ارزهای رمزپایه ، آنها می توانند Audiocoin را با پول نقد سرد و سخت خریداری کنند ، آن را به صورت نقدی بفروشند یا آن را با بیتکوین یا هر یک از ارزهای دیگر مبادله کنند. Audiocoin به طور کامل برای جامعه موسیقی جدا نیست.

TOKEN

AudioCoin (ADC) یک ارز دیجیتالی است. کاربران می توانند ADC را از طریق فرآیند استخراج تولید کنند.

AudioCoin دارای منبع فعلی ۹۸۰،۷۳۳،۲۷۰٫۷۶۴۶۵ ​​است.
قیمت : ۰٫۰۰۰۹۴۵۴ دلار
رتبه بازار: ۱۷۵۲
تسلط بر بازار: بدون داده

چگونه می توانید مشارکت کنید؟

با توجه به اینکه این یک رمزنگاری جدید است ، زمان مشارکت در حال حاضر است. قایق خیلی سریع حرکت نمی کند اما سوار شدن در حالی که مسیر خوب و ارزان است هدف است. شما چندین گزینه دارید ، که سه مورد شامل تسویه حساب اندکی پول است.

  • به عنوان یک هنرمند ، نمایه ای در Aurovine ایجاد کنید و جمع آوری ADC از طرفداران را شروع کنید.
  • به عنوان یک طرفدار ، با اشتراک گذاری موسیقی در Aurovine مقداری ADC کسب کنید و مبلغ قابل توجهی را با پول نقد ، حتی ۱۰ دلار خریداری کنید.
  • به عنوان یک سرمایه گذار ، ۱۰۰ دلار ADC بخرید یا یک ارز دیجیتالی را با آن معامله کنید.

AUDIOCOIN چیست؟آشنایی با پلتفرم AUDIUS

آینده سفته بازی Audiocoin

می توان دنیایی را تصور کرد که Audiocoin توسط همه خرده فروشان عمده فروشگاه موسیقی ، نه تنها کسانی که موسیقی می فروشند ، بلکه تجهیزات موسیقی نیز پذیرفته می شود.

سناریویی را در نظر بگیرید که یک طرفدار تصمیم می گیرد از گروه مورد علاقه خود یک آلبوم به مدت ۱۰ ADC (مخفف Audiocoin) بخرد. در این زمان ، ۱ ADC ممکن است معادل ۱ دلار آمریکا باشد. آنها تصمیم می گیرند ۳ ADC اضافی را به عنوان یک نکته اضافه کنند.

اتفاقاً یکی از اعضا چند کابل و یک پدال گیتار را در آخرین کنسرت از دست داد ، بنابراین آنها به مغازه ای مانند مرکز گیتار می روند. به دلیل پذیرش گسترده بین ما در دنیای موسیقی ، آنها هزینه این موارد را به طور کامل در ADC پرداخت می کنند.

بعداً همان شب ، آنها برای سه ساعت ضبط آلبوم جدید راهی استودیو می شوند. مهندس ردیابی و مهندس اختلاط ترجیح می دهند به دلار پرداخت شوند اما از ADC به اندازه کافی مطلع هستند که هر دو کیف پول شخصی دارند.

آنها پرداخت خود را در ADC دریافت می کنند و بلافاصله به مبادله ارزهای دیجیتالی مورد علاقه خود می روند و ۹۰٪ ADC خود را همان موقع با دلار مبادله می کنند. آنها ۱۰ تای دیگر را به عنوان سرمایه گذاری به BTC و Litecoin تغییر می دهند.

 نگاهی به AUDIOCOIN در آینده

بیورک ، یک احساس موسیقی جهانی ، اکنون پرداخت های ADC را برای آلبوم Utopia 2017 خود و همچنین ۱۰۰ ADC به هر کسی که این آلبوم را خریداری کرده است ، پرداخت کرده است. اکنون می توانید با استفاده از ADC ، کل خط کالای او را خریداری کنید.

این ارز با جشنواره SXSW در سال ۲۰۱۸ همکاری کرد و به شرکت کنندگان در حضور در محل پاداش اهدا کرد. Milico Studios ، یک استودیوی ضبط نسبتاً شناخته شده که با نام های بزرگی مانند مدونا ، Oasis ، Adele و دیگر افراد کار می کند ، در هر ۸۰ مکان استودیویی خود در سراسر جهان ، ADC را به عنوان پرداخت دریافت می کند.

Aurovine این کار را تا آنجا که می تواند سخت و سریع پیش می برد و به دنبال راه اندازی مجدد سرویس پخش خود نیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *