ATA یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتالی به بازار است. در وب سایت خود از Deli Gong به عنوان یکی از بنیانگذاران ارز یاد شده است. قبل از تأسیس شبکه Automata ، او در بستر بلاکچین Zilliqa کار می کرد.

با این حال ، در روزهای قبل از راه اندازی ، شبکه Automata در صفحه توئیتر خود هشدار در مورد تلاش کلاهبرداران برای تقلید از این طرح ارسال کرد. این انجمن از پیروان خود می خواهد که فریب هنرمندان حقه فروش کوین های ساختگی ATA را نخورند.

تاریخچه

شبکه Automata توسط متخصصان صنعت و محققانی تأسیس شد که قبلاً در Zilliqa ، LongHash و دانشگاه ملی سنگاپور کار می کردند.

Automata Network در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد و

  • Alameda Research
  • IOSG Ventures
  • Divergence Capital
  • Genesis Block Ventures
  • و Jump Trading از جمله سرمایه گذاران این تیم هستند.

ویژگی های کلیدی

Automata Network یک پروتکل سرویس غیر متمرکز است که dApps را در Ethereum و Polkadot قادر می سازد تا با ارائه خدمات حفظ حریم خصوصی بدون ردیابی بدون واسطه ، به حریم خصوصی ، اطمینان بالا و محاسبات بدون اصطکاک دست یابند.

ATA چیست؟آشنایی با AUTOMATA NETWORK

فن آوری

Automata Network یک پروتکل خدمات غیر متمرکز است که به عنوان یک لایه میان افزار حریم خصوصی برای برنامه های غیر متمرکز (dApps) که روی بلاکچین های مختلف اجرا می شوند عمل می کند. با استفاده از جدیدترین روشهای دیجیتالی و حفظ حریم خصوصی ، و همچنین محیطهای قابل اعتماد اجرا ، موارد متعدد استفاده از حریم خصوصی مانند رای گیری ناشناس و کاهش ارزش استخراج کننده (MEV) را امکان پذیر می کند.

Conveyor ، یک روش کاهش MEV است که توسط Automata Network توسعه یافته است ، به دنبال ایجاد یک منطقه آزاد پیشرو با بلعیدن و خروج معاملات به ترتیب از پیش تعیین شده است.

چگونه شبکه ATA امن است؟

رمزارز ATA یک BEP-20 و ERC-20 در زنجیره هوشمند Binance است.

ERC-20 یک استاندارد توکن است که بیشتر توکن های جدید هنگام انتشار بر روی بلاکچین اتریوم از آن پیروی می کنند. اتریوم با یک مکانیسم اجماع اثبات کار ایمن می شود که به استخراج کنندگان نیاز دارد تا اتر جدید را استخراج کنند. مجموعه ای از گره های غیر متمرکز تراکنش ها را تأیید می کند و بلاکچین اتریوم را ایمن می کند.

BSC از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام تضمین می شود. ۲۱ اعتبارسنج هر ۲۴ ساعت برای اعتبار تراکنش ها و حفظ امنیت بلاکچین انتخاب می شوند. این اعتبارسنجان باید مقدار مشخصی از کوین های BNB را با Binance به اشتراک بگذارند تا واجد شرایط این کار شوند.

TOKEN OF ATA

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۲،۶۸۸،۵۱۴ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۲۹۸ است

با ارزش بازار زنده $ ۱۷۹،۴۰۱،۸۱۶ USD.

تعداد گردش آن ۱۷۲،۲۵۲،۰۰۰ کوین ATA

کوین ATA را از کجا بخریم؟

اگر می خواهید بدانید Automata Network را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای تجارت Binance ، Mandala Exchange ، ZT ، Gate.io و Pionex هستند.

ATA چیست؟آشنایی با AUTOMATA NETWORK

توکن ATA برای چه مواردی استفاده می شود؟

پیشنهادات ، پیشرفت های پلتفرم و تنظیمات شبکه ممکن است همه توسط دارندگان توکن ATA ایجاد و به آنها رای داده شود.

۱-پاداش برای استخراج: با اجرای برنامه ها و انجام معاملات برای کاربران شبکه ، استخراج کنندگان محاسبه و ذخیره سازی توکن ATA را به دست می آورند.

۲-هزینه پروتکل: کاربران برای کارهایی مانند ذخیره و محاسبه داده به ماینرها می پردازند.

WALLET

اگر قصد دارید ATA خود را برای مدت زمان طولانی مدت حفظ کنید ، ایمن ترین روش ذخیره کوین های شما تا این است که آنها را در یک نوع “کیف پول سرد” قرار دهید ، جایی که کیف پول فقط زمانی که پول ارسال می کنید به بلاکچین دسترسی پیدا می کند و این باعث کاهش احتمال حوادث هک کیف پول کاغذیمی شود، در اصل یک جفت آدرس عمومی و خصوصی است که بصورت آفلاین تولید می شود و شما آن را در جایی نوشته اید و آن را ایمن نگه دارید. با این حال ، دوام ندارد و مستعد خطرات مختلف است.

کیف پول سخت افزاری در اینجا قطعاً گزینه بهتری برای کیف های سرد است. آنها معمولاً دستگاه هایی با USB هستند که اطلاعات کلیدی کیف پول شما را به روشی ماندگارتر ذخیره می کنند. آنها با امنیت سطح نظامی ساخته شده اند و سیستم عامل آنها به طور مداوم توسط تولید کنندگان آنها نگهداری می شود و بنابراین بسیار ایمن است.

Ledger Nano S و Ledger Nano X محبوب ترین گزینه ها در این دسته هستند

نتیجه

شبکه Automata می خواهد یک شبکه جهانی و حضور رسانه های اجتماعی در سطح منطقه ایجاد کند. شبکه ATA می خواهد با ارائه یک لایه واسطه حریم خصوصی برای dApps در چندین زنجیره ، به عنوان راه حل حفظ حریم خصوصی برای DeFi و محیط وسیع تر Web3 شناخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *