استخراج کننده ASIC یا ASIC Miner کارت گرافیک نیست. این یک مدار مجتمع ویژه برنامه است که برای اهداف مختلفی مانند پردازش صدا یا مدیریت تماس تلفنی طراحی شده است. این مدار به طور گسترده در دنیای ارزهای رمزنگاری شده برای استخراج کوین های جدید مورد استفاده قرار می گیرد. برای این منظور تراشه های ASIC به طور ویژه در مادربردها و واحدهای منبع تغذیه طراحی شده اند.

استخراج کننده ASIC به دلیل سرعت و کارآیی آن در اجرای محاسبات پیچیده برای گره گشایی از پازل های ریاضی ، به عنوان ابزار ترجیحی استخراج رمزنگاری ها ظاهر شده است. از آنجا که بسیاری از گره ها یا رایانه ها به طور همزمان در حال کار برای یافتن عددی هستند که منجر به تولید کوین های جدید می شود ، دستگاه با ظرفیت پردازش برتر قادر است ابتدا کار را به پایان برساند و پاداش بلاک را به صورت سکه های رمزپایه جدید دریافت کند.

اکنون ، هر ارز رمزنگاری شده الگوریتم هش مخصوص به خود را دارد و استخراج کنندگان ASIC برای استخراج با استفاده از آن الگوریتم خاص طراحی شده اند. چندین کوین که از الگوریتم یکسانی استفاده می کنند با استفاده از یک ماینر ASIC می توانند استخراج شوند.

ASIC Miner چیست؟هر آنچه بایدبدانید.

عواملی که هنگام خرید یک ASIC Miner باید به آنها توجه کرد؟

اکنون ، اگر علاقه مند به بیت کوین هستید و می خواهید استخراج بیت کوین را انجام دهید ، برای رقابت موثر باید یک استخراج کننده خوب ASIC بخرید.

در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که باید هنگام انتخاب استخراج کننده ASIC مورد توجه قرار گیرند:

  • ظرفیت ماینر برای ایجاد هش در ثانیه.
  • مقدار برق مصرفی در تولید یک بیت کوین.
  • هزینه اسنخراج اما به یاد داشته باشید. هرچه ماینر کارایی بالاتری داشته باشد ، احتمالاً گرانتر نیز خواهد بود.

بنابراین ، یک استخراج کننده ASIC یک مدار مجتمع پیچیده است که برای استخراج ارزهای رمزپایه طراحی شده است. انواع مختلفی از استخراج کنندگان ASIC برای رمزنگاری های مختلف با الگوریتم های مختلف موجود است. ما در صفحه ی رسمی اینستاگرام آکادمی آموزشی Arekcrypto در این باره یک پست ویژه طراحی کردیم که منبعی مهم برای بررسی دستگاه های ماینینگ، قدرت پردازش آنها و مقایسه قیمت دلاری آنها را معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *