۵ شرکت از بلاکچین برای باز کردن صنعت هنر (OPEN THE ART INDUSTRY) استفاده می کنند:

  • MAECENAS
  • CODEX PROTOCOL
  • DADA.NYC
  • R.A.R.E
  • و IMAGE PROTECT

درواقع از بلاکچین برای کمک به تغییر نحوه عملکرد ART INDUSTRY استفاده می کنند.

بر اساس گزارش Art Basel، بازار هنر به ۶۳٫۷ میلیارد دلار و بیشتر رسیده است ، اما بسیاری از مصرف کنندگان نمی توانند وارد آن شوند.

قیمت آثار هنری می تواند به صدها میلیون برسد و هزینه ها می تواند تا ۲۰٪ باشد.

ارائه توانایی خرید و فروش کسری از نقاشی ها پایگاه مشتریان جدیدی را وارد صنعت می کند. آیا تا به حال خواسته اید بخشی از ون گوگ را داشته باشید؟ حالا می توانید.

بررسی ۵ شرکت مرتبط با ART INDUSTRY

MAECENAS

Maecenas می خواهد صنعت هنرهای زیبا را دموکراتیک کند و آن را در دسترس همگان قرار دهد. این شامل فروش بخش هایی از آثار هنری با هزینه کمتر است.

هر کسری به یک توکن مرتبط می شود که در بلاکچین اتریوم ثبت شده است. این بدان معناست که سرمایه گذاران می توانند مطمئن باشند که مالک آن بخش هستند.

CODEX PROTOCOL

با پروتکل Codex تمام «هنرها و کلکسیونی ها» را در بلاکچین ذخیره کنید

با ثبت دیجیتالی آثار هنری و اقلام کلکسیونی، این امکان وجود خواهد داشت که ثابت کنید صاحب یک کالا هستید. همچنین انتقال مالکیت سریعتر و ارزانتر خواهد بود.

برنامه‌ها را می‌توان بر اساس پروتکل Codex ساخت، مانند Biddable، که به شما امکان می‌دهد برای آثار هنری و سایر کالاها با ارز دیجیتال در سایت حراج LiveAuctioneers پرداخت کنید.

DADA.NYC

وقتی بتوان هنر هنرمندان را به طور رایگان در اختیار میلیون ها مشتری بالقوه قرار داد، پول زیادی از دست می دهند.

بلاکچین می تواند با نگهداری سوابق فروش و اطمینان از اینکه هنرمندان از هر معامله سود می برند، از این اتفاق جلوگیری کند.

DADA.nyc یک گالری آنلاین برای هنر دیجیتال است. آثار هنری را می توان در گالری به فروش رساند و هنرمند به کسب درآمد از هر فروش ادامه خواهد داد.

این امر بازار دست دوم مثبتی را برای هنر دیجیتال تشویق می‌کند و هنرمندان را قادر می‌سازد تا امرار معاش کنند.

به نوعی دنیای هنر که ما می شناسیم خود را در گوشه ای از انحصار ترسیم کرده است که هنر را برای اکثریت قریب به اتفاق مردم غیرقابل دسترس، غیرقابل دسترس و بی ربط کرده است. بلاکچین می تواند آن را تغییر دهد.

R.A.R.E

حراج ها مکان های خفه کننده ای پر از قوانین هستند. Crypto با اجازه دادن به شما برای پیشنهاد هنر دیجیتال از هر نقطه از جهان در هر زمان، این موضوع را کاملاً شکست می دهد.

R.A.R.E یک بازار آنلاین هنر دیجیتال با حراجی است که به شما امکان می‌دهد در زمان واقعی با قیمت‌های اتریوم یا توکن‌ های نادر پیشنهاد بدهید.

این بدان معناست که هنرمندان آثار خود را به روی تمام جهان باز می کنند. همچنین از اثبات مالکیت برای کمک به مقابله با مشکل سرقت دیجیتال استفاده می کند.

IMAGE PROTECT

مشکل برای عکاسان این است که عکس‌هایشان را در مقالات خبری و قطعات تبلیغاتی بدون پول غرامت استفاده می‌کنند.

Image Protect در حال ایجاد یک رجیستری برای محتوای دیجیتال است تا هنرمندان بتوانند مالکیت آثار خود را حفظ کنند. این به این معنی است که عکاسان می توانند از کار خود پول دربیاورند و از سرقت آن جلوگیری کنند.

همچنین از نظارت اینترنتی IPTrack خود برای خزیدن در اینترنت و یافتن استفاده های غیرمجاز از محتوای دیجیتال استفاده می کند.

Image Protect از طرف عکاسان خود اقدام خواهد کرد و راهی برای نمایش تصویر به صورت درآمدزایی ارائه می دهد.

طی چهار سال، Image Protect از یک استارت‌آپ ساحل سیلیکون به سازمانی پررونق با ۵۵ میلیون تصویر از بیش از ۴۵۰ هزار عکاس و بیش از ۴۰ آژانس رسانه‌ای از سراسر جهان تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *