AMP یک رمز ارز به عنوان وثیقه پرداخت و دیجیتالی در شبکه Flexa استفاده می شود که گفته می شود مطمئن و سریع و قابل تأیید برای هر نوع انتقال ارزش و دارایی را ارائه می دهد و هدف آن کاهش هزینه معاملات و هزینه مبادله بین طرفین در معاملات پرداخت و از بین بردن احتمال کلاهبرداری است.

شبکه Flexa اجازه می دهد تا ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده مانند BTC ، ETH و سایر موارد را برای پرداخت کالاها و خدمات مورد استفاده قرار دهید ، در حالی که فروشنده ارز فیات را پرداخت می کند. با بوجود آمدن این رمز ارز چندین مسئله که اکوسیستم رمزنگاری را آزار داده است مانند زمان تأیید کند در شبکه ها ، نوسانات قیمت و تصویب گسترده حل شد.

کاربران می توانند توکن های AMP را برای اطمینان از هر نوع مبادله مالی مانند پرداخت دیجیتال ، مبادله ارز و پرداخت وام در نظر بگیرند. به عنوان وثیقه ، AMP ارزش هر انتقال را تأیید می کند در حالی که تأیید نشده است – فرایندی که ممکن است ثانیه یا روز طول بکشد. در واقع این چیزی است که میرون جوبسون ، فعال مالی شخصی و سرمایه گذار تعاملی می گوید.

AMP چیست؟آشنایی با ارز رمز و توکن AMP

این بدان معنی است که اگر پرداخت بیش از حد طولانی شود یا شکست بخورد ، می توان وثیقه AMP را برای پرداخت هزینه ها تصفیه کرد – بنابراین فروشنده همچنان دستمزد دریافت می کند. رمز ارز AMP در سپتامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و  بر اساس استاندارد ERC20 بر روی بلاکچین Ethereum ساخته شده است. AMP را می توان با ارز فیات یا سایر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کرد.

ارزش رمزگذاری AMP چقدر است؟

قیمت AMP امروز ۰٫۰۵۵۱۴۸ دلار است و با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۰۱۹۸،۸۲۱ دلار است. قیمت AMP طی ۲۴ ساعت گذشته ۱٫۲٪ افزایش یافته است. AMP را می توان در کیف پول رمزنگاری مانند Gemini ذخیره کرد.

افزایش محبوبیت AMP به دنبال لیست آن در Coinbase در اوایل ماه ژوئن است.

میرون جابسون می گوید:” فقط در چیزهایی که می فهمید سرمایه گذاری کنید. اگر متخصص یک سرمایه گذاری و اینکه خوب و بد به نظر می رسد را نمی فهمید ، اساساً به اصطلاح روی آب سرمایه گذاری می کنید که احتمال آنکه سرمایه خود را از دست بدهید بسیار زیاد است. عملکرد AMP برای سرمایه گذار روزمره به راحتی قابل تشخیص نیست ، و درک توضیحات در وب سایت رسمی رمزنگاری آسان نیست.”

نکته: برای اکثر سرمایه گذاران ، پایبندی به سرمایه گذاری های اصلی بهترین استراتژی است.

AMP چیست؟آشنایی با ارز رمز و توکن AMP

عرضه

عرضه توکن ها ۱۰۰ میلیارد AMP ثبت شده است و حداکثر ۹۹٫۲ میلیارد کوین در گردش است. اگر به دنبال خرید یا فروش Amp هستید ، در حال حاضر صرافی Coinbase فعال ترین صرافی برای خرید این توکن است.

AMP چگونه کار می کند؟

آنها ادعا می کنند رابطی ساده اما همه کاره برای وثیقه قابل تأیید از طریق سیستم پارتیشن های وثیقه و مدیران وثیقه ارائه می دهند. در مواردی که می توان پارتیشن های وثیقه ای را برای وثیقه دادن به هر حساب ، برنامه یا حتی معامله تعیین کرد و موجودی هایی را به طور مستقیم در بلاکچین Ethereum تأیید کرد ، مدیران وثیقه قراردادهای هوشمندی هستند که می توانند در صورت نیاز به ترتیب وثیقه را در این پارتیشن ها قفل ، آزاد و هدایت مجدد کنند.

برای حمایت از فعالیت های انتقال ارزش. Amp از موارد استفاده متنوعی برای وثیقه پشتیبانی می کند ، و همچنین مفهوم استراتژی های پارتیشن از پیش تعریف شده را ارائه می دهد ، که می تواند قابلیت های خاص مانند مدل های وثیقه را که از طریق آنها می توان توکن ها را ذخیره کرد بدون اینکه هرگز آدرس اصلی آنها را ترک کند ، فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *