Altmarkets یک صرافی کوچک ارز رمزنگاری شده از انگلستان است.

این یک صرافی نسبتاً جدید است ، در مورد نقدینگی بورس امکان بهبود وجود دارد. در تاریخ نوشتن این بررسی (۸ ژوئن ۲۰۱۹) ، حجم معاملات ۲۴ ساعته فقط کمی بیش از ۲۰۰۰ دلار بود. طبق تاریخ CoinGecko ، در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۱۶ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران با COVID-19) ، حجم ۲۴ ساعته یکسان بود (۲،۰۸۰ دلار آمریکا). این بسیار نگران کننده است و نشان می دهد که در آینده نزدیک صرافی باید متوقف شود.

Altmarkets سرمایه گذاران ایالات متحده را در سیستم عامل خود می پذیرد ، اما هر سرمایه گذار از ایالات متحده هنوز هم باید تجزیه و تحلیل مستقل خود را در مورد مسائل ناشی از تابعیت یا اقامت خود انجام دهد.

نمای تجاری Altmarkets

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. در این صرافی ، فقط جعبه سفارشات و یک پنجره کوچک نمودار قیمت وجود دارد که در زیر آورده شده است. این امر آن را برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری به راحتی قابل درک می کند ، در حالی که ممکن است فاقد برخی ویژگی ها باشد که تاجران باتجربه تر به دنبال آن هستند.

Altmarkets چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Altmarkets

هزینه های معاملاتی Altmarkets

هزینه های معاملاتی به طور طبیعی بسیار مهم هستند. هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. در این مبادله ، آنها بین گیرندگان و سازندگان تقسیم نمی شوند. هر یک از طرفین معامله همان کارمزد را پرداخت می کنند: ۰٫۰۱۵٪ از ارزش سفارش. این هزینه های تجاری به خصوص در مقایسه با میانگین صنعت جهانی فوق العاده کم و بسیار مصرف کننده است. مدت زمان طولانی صنعت ۰٫۲۵٪ بوده است ، اما در حال حاضر شاهد تغییر جهت کارمزد پایین تر هستیم. بسیاری از مبادلات اکنون به عنوان مثال شارژ می شوند. در عوض ۰٫۱۰٪ یا ۰٫۱۵٪ با این حال ، تعداد معدودی از خرده فروشی ها در جهان وجود دارد که هزینه های معاملاتی آنها در حدود ۰٫۰۱۵ درصد است.

هزینه های برداشت

مبادلاتی در آنجا وجود دارد که هزینه های معاملاتی کمی را دریافت می کنند و سپس با هزینه های برداشت بالا شما را تحت فشار قرار می دهند. چون وقتی وارد شدید ، نمی توانید بدون پرداخت هزینه برداشت از آنجا خارج شوید. با این وجود Altmarkets کاملاً مخالف طیف است. آنها فقط هنگام انجام معامله ، هزینه های شبکه را دریافت می کنند. هزینه برداشت صنعت BTC در صنعت جهانی ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC در هر برداشت است. هزینه های شبکه از روز به روز متفاوت است اما تقریباً ۱۵-۲۰ درصد از هزینه جهانی برداشت BTC از صنعت جهانی است. بر این اساس ، همچنین مدل هزینه برداشت در این صرافی رقابتی است.

در کل ، هزینه های Altmarkets به طور قابل توجهی کمتر از متوسط ​​صنعت است و بنابراین بسیار شایسته و مصرف کننده است.

روش های سپرده گذاری

این صرافی به جز ارزهای رمزپایه هیچ روش سپرده گذاری دیگری را نمی پذیرد ، بنابراین سرمایه گذاران جدید رمزنگاری در اینجا تجارت ندارند. اگر یک سرمایه گذار جدید رمزنگاری هستید و می خواهید در این صرافی معامله خود را شروع کنید ، باید ابتدا رمزنگاری ها را از صرافی دیگری خریداری کنید و سپس – به عنوان مرحله دوم – آنها را در اینجا واریز کنید. نگران نباشید ، شما فقط می توانید با استفاده از ابزار Exchange Finder به اصطلاح “مبادله سطح ورود” را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *