یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین سایت صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی Allbit شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Allbit یک صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی است که در مارس ۲۰۱۸ آغاز به کار کرد. کره جنوبی – همراه با هنگ کنگ و ایالات متحده آمریکا – یکی از بازیکنان بزرگ کشور در دنیای ارزهای رمزپایه است. این خانه ۹ صرافی است که در لیست تبادلات ما ذکر شده است: Bithumb ، Coinone ، Korbit ، Gopax ، Upbit و – سرانجام – Allbit.

یکی از سرمایه گذاران پشت سر Allbit ، Dunamu است که اتفاقاً همان شرکتی است که ارز رمزنگاری Upbit را ایجاد کرده است. Upbit امروز بزرگترین صرافی کوین در کره جنوبی است.

صرافی های Allbit دارای یک سیستم شبکه غیرمتمرکز ویژه است. آنها آن را “فناوری ارتباط غیر متمرکز زنجیره ای ناهمگن” می نامند. این سیستم در هر معامله شامل لایه های متصل به هر دو طرف یک زنجیره جانبی است.

با توجه به دانش ما ، سرمایه گذاران ایالات متحده می توانند در Allbit تجارت کنند. هر سرمایه گذار آمریکایی که علاقه مند به تجارت در اینجا است ، در هر صورت باید نظر خود را در مورد هرگونه مسئله ناشی از تابعیت یا اقامت خود تشکیل دهد.

این پلت فرم به چهار زبان در دسترس است. کره ای ، چینی ، انگلیسی و اسپانیایی. این صرافی همچنین از تعداد قابل قبول ارزهای رمزنگاری شده (اما نه زیاد) پشتیبانی می کند.

نقدینگی

بستر معاملات نقدینگی مناسبی دارد. در تاریخ نوشتن این بررسی ، حجم معاملات ۲۴ ساعته دقیقاً کمتر از ۱۹ میلیون دلار بود. این صرافی را در محل شماره ۶۸ قرار داد. صرافی های جهانی با توجه به حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ها رتبه بندی می شوند. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۳۰ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران با COVID-19) ، طبق معاملات CoinGecko ، حجم معاملات ۲۴ ساعته این صرافی فقط ۳۷ دلار بود (Coinmarketcap هیچ اطلاعاتی در مورد حجم معاملات نداشت از این سیستم عامل) این نشان می دهد که صرافی به زودی بسته می شود. ما از همه خوانندگان این بررسی می خواهیم هنگام کار با این صرافی مراقب باشند.

نمای بازرگانی Allbit

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه در دیدگاههای تجاری معمولاً مشترک است این است که همه آنها دفتر سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

توکن خود Allbit

مانند بسیاری از صرافی های دیگر ، Allbit نیز رمز ارز اختصاصی خود را صادر کرده است: APOT. اولین روز تجارت آن ۱ نوامبر ۲۰۱۸ بود و در حال حاضر فقط تجارت در برابر ETH در Allbit امکان پذیر است. اگر می خواهید در مورد رمز APOT بیشتر بدانید ، باید مقاله سفید را بخوانید.

هزینه های Allbit

هزینه های معاملاتی Allbit

هزینه های موجود در Allbit همان چیزی است که ما آن را هزینه های مسطح می نامیم ، به این معنی که سازندگان و گیرندگان همان هزینه را دریافت می کنند. هزینه های Allbit بسیار کم است و برای مصرف کنندگان و سازندگان ۰٫۱۰٪ است. این کمتر از متوسط ​​صنعت است که از نظر تاریخی حدود ۰٫۲۵٪ بوده است. امروز ، با این وجود ، شاهد هستیم که مبادلات بیشتر و بیشتری به سمت هزینه های معاملاتی حتی کمتر از ۰٫۱۰٪ حرکت می کنند. بنابراین در مقایسه با این ، ۰٫۱۰٪ با متوسط ​​صنعت مطابقت دارد – و نه کمتر از آن.

هزینه برداشت Allbit

هزینه برداشت Allbit 0.0005 BTC برای هر BTC-برداشت است. این هزینه کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است. متوسط ​​هزینه جهانی برداشت BTC در صنعت جهانی آخرین باری که ما در Cryptowisser یک مطالعه تجربی کامل درباره آن انجام دادیم تقریباً بود. ۰٫۰۰۰۸ BTC در هر BTC-برداشت. اما امروز ، ما شاهد مبادلات بیشتر و بیشتری هستیم که به ازای هر برداشت از BTC ، ۰٫۰۰۰۵ BTC را شارژ می کنند ، بنابراین می توان ادعا کرد که ۰٫۰۰۰۵ BTC در حال تبدیل شدن به متوسط ​​صنعت جدید است.

روشهای سپرده گذاری

در این صرافی ، سپرده های کارت اعتباری در دسترس نیست (اما سپرده های انتقال سیم وجود دارد). در نتیجه ، در صورت نیاز به واریز از طریق کارت اعتباری ، باید به جای دیگری مراجعه کنید. برای یافتن صرافی در جایی که سپرده های کارت اعتباری امکان پذیر باشد ، همیشه می توانید از Exchange Finder ما استفاده کنید یا از فیلترهای موجود در لیست ارز Cryptocurrency استفاده کنید.

هزینه های کم معاملات برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. همه مبادلات زیر نیز – مانند صرافی فوق – هزینه های معاملاتی بسیار کمی دارند (برخی از آنها حتی هزینه تجارت را نیز نمی گیرند):

BaseFEX

Indodax

Liquid

Bybit

Coincheck

PrimeXBT

Bilaxy

Binance

CryptalDash

Crex24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *