AELF (ELF) یک ارز دیجیتالی است که به عنوان یک سیستم عامل عمل می کند. این یک شبکه منبع باز از بلاکچین های تجاری است که یک راه حل کامل برای همه نیازهای تجاری ارائه می دهد. بلاکچین شبکه ها برای ایجاد زیرساخت یک زنجیره اصلی طراحی شده است که به چندین زنجیره جانبی متصل است. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا DApps را به طور مستقل در زنجیره های جانبی جداگانه مستقر کنند. همچنین به منابع اجازه می دهد تا به انزوا برسند.

تبادل Aelf یک اتصال مطمئن از شبکه بین زنجیرهای جانبی جدا شده و زنجیره های پیشرو ایجاد می کند. این باعث می شود که بین زنجیرهای جانبی ، که مستقیم هستند ، قابلیت همکاری وجود داشته باشد. علاوه بر این ، با نیاز به برنامه های مختلف از طریق مدل های مختلف شبکه مطابقت دارد. این به عنوان یک سیستم خودمختار عمل می کند و از طریق یک مدل تشویقی پردازش می کند.

Aelf یک IDE بالغ را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا چندین برنامه کاربردی را عیب یابی ، استقرار و توسعه دهند. علاوه بر این ، راه حل بلاکچین را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که مدولاریزه شده و انعطاف پذیری را تضمین می کند.

هدف آن ارائه توسعه دست به دست است که برای کمک به بلاکچین و همچنین اقتصادهای مختلف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

تیم AELF

Aelf توسط Ma Haobo تاسیس شد. Haobo قبلاً بنیانگذار/مدیرعامل Hoopox و همچنین CTO GemPay و AllCoin بود.

J. Michael Arrington ، موسس و مدیر عامل TechCrunch و Zhou Shouji ، شریک بنیانگذار FGB Capital ، از این تیم به عنوان اعضای هیئت مشاوره خود حمایت می کنند.

با این حال ، از همه مهمتر ، این پروژه سرمایه گذاری قابل توجهی از بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر دریافت کرده است. Draper Dragon ، Blockchain Ventures ، FGB Capital و بیش از ۱۰ شرکت سرمایه گذاری دیگر در فروش توکن شرکت کردند. در واقع ، این پروژه آنقدر محبوب بوده است که تیم مجبور شد اکثر سرمایه گذاران علاقه مند را پس از رسیدن به هدف ۵۵،۰۰۰ ETH خود در دو هفته پس از شروع فروش ، رد کند.

تیم aelf که هنوز پروژه ای جوان است ، در حال ساخت محصول خود است.

از زمان فروش توکن ، آنها با Decent ، Theta و U Network مشارکت کردند. آنها همچنین بخش بزرگی از نقشه راه خود را به موقع انجام داده اند.

در ژوئن ۲۰۱۸ ، تیم آزمایش شبکه پروژه را راه اندازی کرد. و در سپتامبر همان سال ، آنها توسعه قابلیت های زنجیره جانبی را به پایان رساندند. این به روز رسانی شامل ایجاد زنجیره جانبی ، نمایه سازی و قابلیت همکاری بین زنجیره ای بود.

AELF چیست؟ آشنایی با توکن ELF

ELF چیست؟

aelf یک شبکه بلاکچین منبع باز است که به عنوان یک راه حل کامل تجاری طراحی شده است. ساختار “یک زنجیره اصلی + چند زنجیره جانبی” می تواند از توسعه دهندگان برای استقرار مستقل یا اجرای DApps در زنجیره های جانبی جداگانه برای دستیابی به انزوای منابع پشتیبانی کند. فناوری aelf از پردازش موازی و مکانیسم اجماع AEDPoS استفاده می کند. بر اساس فناوری متقاطع زنجیره اصلی و مکانیزم های تأیید ، aelf به ارتباطی امن بین زنجیره اصلی و تمام زنجیره های جانبی دست می یابد ، در نتیجه ، امکان همکاری مستقیم بین زنجیره های جانبی را فراهم می آورد.

aelf با ارائه مدلهای مختلف ، از جمله مدل حکمرانی پارلمان ، مدل حکمرانی انجمن ، و مدل حکمرانی همه پرسی ، نیازهای حکومتی برنامه های مختلف را برآورده می کند. از طریق مدل تشویقی ، شبکه مجهز به یک سیستم خود پایدار است و می تواند خود توسعه را به صورت عملی توسعه دهد. به طور همزمان ، توسعه دهندگان می توانند برنامه های کاربردی را بر اساس IDE بالغ ، ارائه شده توسط aelf ، اشکال زدایی ، توسعه و استقرار دهند.

aelf Enterprise توکن aelf راه اندازی کرده است ، یک راه حل بلاکچین یکپارچه در سطح شرکت.

aelf Enterprise بر اساس الزامات سناریوهای مختلف تجاری است. برای برآوردن الزامات چندین صنعت از جمله مدیریت زنجیره تامین ، تأسیس اعتبار ، مشوق های کاربران و حفاظت از دارایی ، aelf Enterprise یک راه حل بلاکچین انعطاف پذیر اما کاربردی را برای کاربران در سطح سازمان ارائه می دهد. این امر توسعه دست به دست هم بلاکچین و هم سایر اقتصادهای اصلی را ارتقا می بخشد.

ویژگی های اصلی AELF

  1. به عنوان یک سیستم عامل برای همه زنجیره های مختلف شبکه های تجاری عمل می کند.
  2. ارز دیجیتال Aelf به گونه ای طراحی شده است که زیرساختی را ایجاد می کند که به راه حل های ساده اجازه می دهد.
  3. این یک سیستم خودمختار است و از طریق یک مدل تشویقی پردازش می شود. در نتیجه ، حمایت از امنیت چندین بلاکچین.
  4. این برنامه دست به دست می دهد که برای کمک به بلاکچین و همچنین اقتصادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
  5. برای از بین بردن هر نوع تهدید امنیتی ، رویکردی سیستماتیک اتخاذ می شود.
  6. از طریق مدلهای مختلف حکمرانی ، مدیریت بهتری از چندین برنامه را ارائه می دهد.

آیا AELF یک ارز دیجیتالی  نویدبخش است؟

Aelf (elf) در سال ۲۰۲۱ در حال حرکت است زیرا دولت چین از بلاکچین Aelf پشتیبانی کرده است. علاوه بر این ، رمز ارز elf بازده بهتری را در آینده ارائه می دهد. ارزش کوین Aelf طی پنج سال ۱۹۴٫۸۷٪ افزایش می یابد. این امر آن را بسیار امیدوارکننده کرده است و یکی از ارزهای دیجیتالی است که باعث افزایش مداوم در بازار می شود.

چگونه از کوین های AELF استفاده کنیم؟

ارز دیجیتال Aelf اخیراً از دولت چین پشتیبانی کرده است. این پنجره ای را برای ارزهای دیجیتالی در بازار باز کرده است.

می توانید از آنها به روش های زیر استفاده کنید:

مبادله:

از کوین Aelf می توان به راحتی برای مبادله وجوه و همچنین برای تجارت استفاده کرد.

سرمایه گذاری:

قیمت کوین Aelf در سالهای آینده افزایش می یابد و بنابراین سرمایه گذاری روی آنها سوددهی بالایی خواهد داشت.

نقل و انتقال بین المللی:

انتقال آسان وجوه به سرتاسر جهان را بدون نگرانی در مورد هزینه های مالیات امکان پذیر می کند.

پرداخت آنلاین:

چندین وب سایت تجارت الکترونیک کوین Aelf را به عنوان روش پرداخت می پذیرند و می توانند برای پرداخت های آنلاین استفاده شوند.

AELF چیست؟ آشنایی با توکن ELF

جوانب مثبت و منفی کوین ELF

جوانب مثبت

۱-معاملات امن:

محیطی بسیار امن را برای معاملات تجاری فراهم می کند.

۲-در بلند مدت مثبت است:

میزان موفقیت آن ۳٫۹ است که در دراز مدت بسیار مثبت به نظر می رسد.

۳-نظارت صاف:

دارای چندین مدل حکمرانی است که به نظارت بر بخش های مختلف بلاکچین تجاری کمک می کند.

جوانب منفی

۱-بدون پشتیبان:

هر کالای پشتیبان آن را پشتیبانی نمی کند.

۲-سیستم پیچیده:

دارای یک سیستم زیرساخت پیچیده است.

TOKEN OF AELF

ICO برای Aelf (elf) در ۹ دسامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید.

  • ۲۵ درصد از سهام برای عرضه اولیه در عرضه اولیه در دسترس بود ، در حالی که کل توکن های ارائه شده ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ بود.
  • در حالی که ۲۵ درصد از توکن ها برای بنیانگذاران محفوظ بود ،
  • ۱۲ درصد برای بازاریابی و
  • ۱۰ درصد برای مشاوران و شرکای مختلف مرتبط بود.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۳۹٫۳۵۸٫۸۵۳ دلار آمریکا است

رتبه فعلی رتبه ۱۴۵ است ،

با ارزش بازار زنده ۳۴۴،۹۴۴،۶۰۸ دلار آمریکا

حجم گردش آن ۵۴۴،۴۸۰،۲۰۰ کوین ELF

عرضه ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین ELF.

اگر می خواهید بدانید aelf را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در aelf در حال حاضر Binance  Mandala Exchange ، OKEx و BKEX , Huobi Global هستند.

نتیجه

Aelf یک رقیب نسبتاً جدید در مسابقه پلتفرم DApp است ، اما از قبل از شرکت های سرمایه گذاری بزرگ پشتیبانی قوی دارد. این پروژه از جداسازی منابع از طریق زنجیره های جانبی و یک مدل حکومتی منحصر به فرد برای ساختن کل سیستم عامل بلاکچین استفاده می کند.

اگرچه بسیار دورتر از پروژه های مشابه ، aelf می تواند از هم افزایی ایجاد شده توسط باز بودن و مقیاس پذیری معماری آن بهره مند شود. فقط زمان نشان می دهد که آیا برای این کوین آینده بسیار کم است یا خیلی دیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *