Aave یک پروتکل مالی غیرمتمرکز است که به مردم امکان می دهد رمزنگاری را وام دهند و وام بگیرند. وام دهندگان با واریز دارایی های دیجیتال در مجموعه های نقدینگی ویژه ایجاد سود می کنند. وام گیرندگان می توانند از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام فوری با استفاده از این نقدینگی استفاده کنند.
Aave (که به زبان فنلاندی به معنای “شبح” است) در ابتدای راه اندازی آن در نوامبر ۲۰۱۷ با نام ETHLend شناخته می شد ، اما تغییر نام تجاری Aave در سپتامبر ۲۰۱۸ اتفاق افتاد. ETHLend هزینه های تخفیف دارنده پلتفرم را به دارندگان ارائه می دهد و همچنین به عنوان یک نشانه حکمرانی عمل می کند – به صاحبان آنها در توسعه آینده پروتکل نظر می دهد.

بنیانگذاران ETHLend چه کسانی هستند؟

Aave و سلف آن ETHLend توسط استانی کولچف بنیان گذاری شدند. در آن زمان ، او از عدم تقاضای وام در Ethereum ناامید شد – و پروژه او قبل از وجود بودجه غیرمتمرکز ساخته شد. Kulechov یک کارآفرین سریالی است که به دانشکده حقوق رفت و از نوجوانی برنامه نویسی را شروع کرد.
او در فضای بلاکچین یک فرزندخواند اولیه بود. مدیر عامل شرکت گفته است که او می خواهد ETHLend را به عنوان Aave تغییر نام دهد تا شرکت بتواند خدمات گسترده ای فراتر از وام اتر را ارائه دهد. طبق گفته Kulechov ، بازار اصلی هدف Aave افرادی هستند که از قبل در جامعه ارزهای رمزپایه مشغول به کار هستند.

چه چیزی Aave را منحصر به فرد می کند؟

Aave در مقایسه با رقبا در یک بازار شلوغ فزاینده ، چندین امتیاز فروش منحصر به فرد دارد. در طول دیفرانسیل DeFi در تابستان سال ۲۰۲۰ ، این یکی از بزرگترین پروژه ها از نظر ارزش کل رمزنگاری قفل شده در پروتکل آن بود.
این پروژه به مردم امکان می دهد حدود ۲۰ ارز رمزپایه را قرض بگیرند و به آنها وام دهند ، به این معنی که کاربران مقدار بیشتری انتخاب دارند. یکی از محصولات شاخص Aave “وام های فلاش” است که به عنوان اولین گزینه وام بدون وثیقه در فضای DeFi معرفی شده است. یک گرفتاری وجود دارد: آنها باید در همان معامله پرداخت شوند.
نکته مهم دیگر در فروش این است که چگونه کسانی که از طریق Aave وام می گیرند می توانند نرخ بهره ثابت و متغیر را متناوب کنند. در حالی که نرخ های ثابت می توانند در مورد زمان های ناپایداری بازارهای رمزنگاری اطمینان از هزینه ها را ارائه دهند ، اگر وام گیرنده فکر کند که قیمت ها در آینده نزدیک کاهش می یابد ، نرخ های متغیر می تواند مفید باشد.
در اینجا در مورد(Compound (COMPاطلاعات بیشتری کسب کنید
نحوه کارکرد رمزهای سازنده (MKR) را کشف کنید
(Aave (AAVE چیست؟هرآنچه نیاز است بدانید

چند کوین AAVE در گردش وجود دارد؟

گردش به کل ارزش قفل شده در Aave مرتبط است ، زیرا هر زمان که پروتکل هزینه ای را جمع می کند ، توکن ها سوزانده می شوند.
عرضه اولیه کوین در نوامبر ۲۰۱۷ برگزار شد ، جایی که ۱۶٫۲ میلیون دلار با فروش یک میلیارد توکن AAVE با نرخ معادل ۰٫۰۱۶۲ دلار هر قطعه جمع آوری شد. در آن زمان ، ۲۳٪ از این توکن ها به بنیانگذاران و پروژه آن اختصاص داده شد.
توکن های AAVE بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده اند و به گونه ای طراحی می شوند که تورم زا باشند. در صورت کمبود در پروتکل DeFi ، رمزهای توزیع شده به عنوان وثیقه به عنوان آخرین چاره استفاده می شوند.
در ژوئیه سال ۲۰۲۰ ، Aave از برنامه های خود برای برگزاری یک مبادله رمز رونمایی کرد. این بدان معناست که ۱٫۳ میلیارد توکن آن در گردش با ارز ۱: ۱۰۰ ارز رمزنگاری شده AAVE مبادله شده و در مجموع ۱۶ میلیون این توکن عرضه می شود. (سه میلیون از این مبلغ ذخیره می شود.)

شبکه Aave چگونه ایمن است؟

پروتکل منبع باز Aave در Ethereum ساخته شده است ، زنجیره بلاکی که در حال حاضر از Proof-of-Work به Proof-of-Stake تغییر می کند.

از کجا می توانید خریداری کنید؟

برخی از بزرگترین صرافی هایی که توکن های AAVE را لیست می کنند شامل CoinDCX ، Binance ، CoinBene و OKEx است. در اینجا می توانید در مورد نحوه تبدیل فیات به رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *