عضوگیری کانال در حال حاضر متوقف شده است

آکادمی آموزشی Arekcrypto در نظر دارد با ایجاد این کانال VIP اطلاعات تکمیلی جهت بررسی تمام عوامل مهم و تاثیرگذار در روند بازار ارز دیجیتال را به کاربران ارائه دهد.

برای مشاهده ی قیمت اشتراک ها و جوایز تعرفه ها به انتهای پست مراجعه کنید.

با مشاهده خدمات کانال VIP در ادامه ی مطلب می توانید از آیتم های این کانال آگاه شوید . ضمنا هدف ما از ایجاد این کانال ارائه دید مناسب و گزارش های مهم جهت بهبود عملکرد کاربران در بازار مالی می باشد .لازم به ذکر است که این یک کانال سیگنال نمی باشد و تمام هزینه های دریافتی از شما صرف تحلیل , تحقیق و ارائه خدمات فاندامنتالی و تکنیکالی و آنچین توسط تیم های شکل گرفته از متخصصین به کاربران می شود .

خدمات کانال VIP

معرفی ارز دیجیتال جهت خرید بلند مدت :

تمام پروژه های ارز دیجیتال توسط تیم فاندامنتالی آکادمی بررسی می شوند و گزینه های مناسب توسط تیم کانال VIP Arekcrypto جهت خرید بلند مدتی و میان مدتی معرفی می شوند. این موضوع به شما کمک می کنید که بهترین پروژه ها رو برای آینده خریداری کنید.

آنالیز و بررسی فاندامنتالی پروژه های ارز دیجیتال :

در کانال VIP هر هفته دو پروژه به انتخاب و رای گیری کاربران به صورت کامل تحلیل و آنالیز می شوند . در نهایت یک اراِئه کامل از وضعیت فاندامنتالی پروژه تقدیم کاربران می شود که این ارائه باعث می شود بهترین انتخاب ها رو برای چیدن سبد سرمایه گذاری داشته باشید.

هفته نامه آنچین (ONCHAIN) :

در کانال VIP هر هفته یک گزارش کامل از وضعیت ONCHAIN خواهیم داشت .همانطور که می دانید تحلیل آنچین یکی از مهم ترین شاخص های بازار می باشد که به کمک این تحلیل شما می توانید درک بهتری از روند بازار داشته باشید و تصمیمات درست بگیرید . در این گزارش اطلاعات و دیتاهای زیر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت :

 • وضعیت ورودی (INFLOW) بیتکوین به صرافی ها
 • وضعیت خروجی (OUTFLOW) بیتکوین از صرافی ها
 • وضعیت (NETFLOW) بیتکوین
 • بررسی تعداد آدرس های فعال (Active Adresses) بیتکوین و اتریوم و سایر پروژه های مهم بازار
 • بررسی میزان ورودی و خروجی تتر (USDT) از/به صرافی ها
 • بررسی خروجی (OUTFLOW) ماینرها و تاثیرات آن بر روی بازار
 • آنالیز سختی شبکه و هش ریت بیتکوین
 • تحلیل ورودی و خروجی ارزهای دیجیتال با ثبات (Stable Coins) از/به صرافی ها
 • تحلیل ورودی و خروجی سایر ارزهای دیجیتال به صرافی ها از/به صرافی ها
 • آنالیز نسبت خرید به فروش (Taker By Sell Ratio) بیتکوین و اتریوم و سایر پروژه های ارز دیجیتال
 • وضعیت بالانس بیتکوین و اتریوم در صرافی ها (BTC Reserve)
 • نسبت پوزیشن های لانگ به شورت در صرافی ها

پوشش کامل اخبار و تاثیرات آن بر روی بازار در کانال VIP :

تیم فاندامنتالی ما در تلاش است تا با پوشش خبری فوری بازار های مالی و آنالیز اخبار مهم شما را از آخرین وضعیت بازار شامل نشست های خبری , اخبار بانک های مرکزی , قرارداهای مهم تاثیرگذار و سایر رویدادها آگاه سازد . این آیتم به شما کمک می کند دید بهتری نسبت به بازار کریپتوکارنسی ها داشته باشید و در شرایط بحرانی بازار از سرمایه خود محافظت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

هفته نامه تکنیکالی پروژه های ارز دیجیتال :

در این هفته نامه تعدادی از پروژه های مستعد سرمایه گذاری از لحاظ تکنیکالی و همچنین تعدادی از پروژه های منتخب کاربران در نظرسنجی هفتگی به طور کامل و مولتی تایم فریم مورد بررسی تیم تکنیکالی آکادمی آموزشی Arekcrypto قرار خواهد گرفت و به صورت یک گزارش کامل خدمت کاربران ارائه خواهد شد .

ارائه ی تحلیل تکنیکال و چارت به صورت روزانه :

تیم تکنیکالیست آکادمی ما هر روز تعدادی از ارزهای مستعد از نظر تکنیکالی را مورد بررسی قرار می دهد و محدوده های مناسب برای خرید و فروش را معرفی می کند . همچنین به طور روزانه چارت بیتکوین و اتریوم را بررسی می کند و رفتار آن را به صورت عکس و نوشته و یا ویدیو با توضیحات به کاربران ارائه می دهد . در نهایت در مواقع مورد نیاز و در صورت لزوم دامیننس بیتکوین و اتریوم و تتر و سایر پروژه های مستعد مورد بررسی قرار گرفته و خدمت کاربران ارائه می شود .

سایر خدمات کانال VIP :

 • معرفی ایردراپ های مستعد در بازار کریپتوکارنسی ها
 • آموزش های کابردی در زمینه ی ارز دیجیتال
 • معرفی و آموزش بازی های بلاکچینی پر پتانسیل

قیمت اشتراک کانال و جوایز تعرفه ها

جهت ثبت نام می توانید این محصول و به سبد خرید اضافه کنید و پس از اتمام مراحل ثبت نام و واریز به آیدی پشتیبانی آکادمی در تلگرام پیام بدهید. اشتراک این کانال به صورت ماهیانه , ۳ ماهه و ۶ ماهه و سالیانه می باشد. لازم به ذکر است که فقط تعرفه های ۶ ماه و سالیانه کانال دارای جایزه می باشد.

تعرفه های اشتراک کانال به صورت زیر می باشد :

قیمت وب سایت برای اشتراک ماهیانه می باشد و جهت تهیه اشتراک سایر تعرفه ها نیازمند است که به آدرس اینستاگرام ما مراجعه کنید.

INSTAGRAM

آیدی پشتیبانی در تلگرام :

@Arekcrypto_sp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *