معاملات آتی یا قراردادهای آتی توافق نامه ای برای خرید یا فروش دارایی در تاریخ بعدی با قیمت ثابت هستند. آنها به طور معمول توسط معامله گران به عنوان راهی برای جلوگیری از سرمایه گذاری های دیگر یا قفل کردن سود هنگام معاملات در بازارهای بی ثبات مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت معاملات آتی کراکن بر اساس شاخص های کل است که تقاضای هر ارز رمزپایه را از انواع مبادلات نشان می دهد ، بنابراین قیمت گذاری همیشه روشن و شفاف است.

تعدادی از مزایای معاملات آتی

ریسک قیمت پرچین

سرمایه گذاران دارای دارایی های دیجیتالی می توانند با گرفتن همزمان موقعیت “Short” آینده در مورد دارایی مورد نظر ، خطر کاهش قیمت را کاهش دهند. اگر قیمت سقوط کند ، موقعیت “Short” با تأمین درآمد اضافی ، تلفات را کاهش می دهد.

در مورد جهت بازار گمانه زنی کنید

معاملات آتی ارز رمزنگاری شده فرصتی برای حدس و گمان واقعی به همراه دارد – معامله گران می توانند نظرات خود را در بازار با موقعیت های آتی احساس کنند. فکر می کنید قیمت بیت کوین به ماه می رود؟ مدت زمان بیشتری را در آینده بخواهید و بازده خود را چند برابر کنید. فکر می کنید LTC می میرد؟ پول خود را در جایی قرار دهید که سود شما باشد و در مورد Litecoin Futures پوزیشن Short بگیرید!

ثبات نوسانات قیمت

با گمانه زنی ها ثبات حاصل می شود زیرا نمای طولانی مدت از بازارها نقش پررنگ تری دارند. خواه یک استخراج کننده با جریانات پیش بینی شده بیت کوین باشید یا یک اپراتور خودپرداز بیت کوین با موجودی برای مدیریت: معاملات آتی به بازرگانان رمزنگاری کمک می کند در حالی که می توانند بر روی شغل اصلی خود تمرکز کنند ، مواجهه خود را هموارتر کنند.

FCA دارای مجوز Crypto Futures

Kraken Futures دارای مجوز از سازمان رفتار مالی (FCA)، نهاد تنظیم کننده مالی اولیه انگلیس است:

ما به ارائه یک راه حل قابل اعتماد برای معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده در انگلیس و سراسر جهان اختصاص داده ایم.

با معاملات آتی رمزنگاری تا ۵۰ برابر اهرم کنید

معاملات آتی سرمایه ای بسیار کارآمد هستند ، به این معنی که برای باز کردن موقعیت ها به پول کمتری نیاز دارید نسبت به معاملات نقدی (۱ برابر) یا معاملات حاشیه (۳-۵ برابر). این بدان معناست که اگر ۱۰ بیت کوین دارید و از کاهش قیمت می ترسید ، باید به ۱۰۰٪ پول خود برای فروش صرافی یا ۲۰٪ پول خود در مبادله حاشیه اعتماد کنید. با معاملات آتی ۵۰ برابر ، به حداقل ۲٪ پول خود در مبادله اعتماد می کنید.

معاملات آتی رمزنگاری با استفاده از وثیقه تا حداقل ۲٪ از مبلغ تصوری ، به شما امکان می دهد تا حداکثر ۵۰ برابر اهرم نیرو بگیرید – به شما انعطاف پذیری می دهد تا ضمن حفظ خطر مبادله ارز ، در بازار موقعیت خود را حفظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *