بارها مشاهده شده که افراد تازه وارد در بازارهای مالی ، علی رغم آموزش های گذرانده شده نمی توانند به سود مداوم برسند.زمانی که این افراد و عملکرد آنها رو بررسی می کنیم تا بفهمیم ایراد کار از کجاست، به یک وجه اشتراک می رسیم : ((روانشناسی بازار))

تقابل بین حرکات بازار و احساسات اعضای آن

روانشناسی بازار چیست ؟

روانشناسی بازار یک مبحث میان رشته ای مابین علم اقتصاد و علم روانشناسی کی باشد. رواشناسی بازار به بررسی احساسات اعضای بازار و روانشناسی معامله گری به بررسی رفتار، احساسات و هیجانات معامله گران می پردازد.در این دوره تمام نکاتی در مبحث روانشناسی بازار به آن نیاز دارید، آموزش داده شده است.

بازار های مالی و فعالیت در آنها، یک روی دیگر از شخصیتتان را به شما نشان می دهد که تا به امروز از آن خبر نداشتید. با وجود سود ها و ضررهایی که از سر می گذرانید ممکن درگیر احساساتی همچون ترس، طمع، امید و انتظارات شوید که سبب عملکرد ضعیف و زیان های کوچک و بزرگ برای شما باشد.

قطعا در این مسیر نیاز دارید تا از تجربه های دیگران و افراد حرفه ای استفاده کنید تا دچار ضررهای ذکر شده نشوید.این دوره رایگان حاصل ۶ سال تجربه ی معامله گری و ۳ سال سابقه ی تدریس به بیش از ۲ هزار دانشجو می باشد.طراحی و تدوین دوره به گونه ای است که بازخورد های تمام دانشجویان و پاسخ به آنها کنار تدریس آورده شده است تا کیفیت آموزش را دو چندان کند.

آکادمی آموزشی Arekcrypto در این دوره به بررسی این موضوع پرداخته است. این دوره در قالب ۴ قسمت تهیه و تدوین شده و کاملا رایگان می باشد. برای مشاهده جلسات دوره آموزشی روانشناسی بازار کافی است فیلترشکن خود را روشن کنید و روی جلسات زیر کلیک کنید. جلسات در You tube بارگذاری شده اند.

جلسات دوره آموزشی

با فیلترشکن روی جلسات کلیک کنید ⇓

جلسه ی اول

جلسه ی دوم

جلسه ی سوم 

جلسه ی چهارم 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *