(Fomo (Fear Of Missing Out

فرم کوتاه برای “ترس از دست دادن”. احساسی که می بینید یک گوزن سبز بزرگ روی یک نمودار مشاهده می کنید و صاحب آن کوین نیستید ، بنابراین ارزهای دیگری را می فروشید تا بخواهد از بین برود. از آنجا که معاملات رمزنگاری هنوز بیش از ارزیابی توسط احساسات انجام می شود ، FOMO فاکتور بزرگی است که باید هنگام معاملات در رمزنگاری مورد توجه قرار گیرد.

FOMO یک چیز شخصی است. این ترس از دست دادن چیزی است که دیگران از آن لذت می برند (به عنوان مثال ترس از دست دادن سود بیت کوین در حالی که دیگران Lambos خود را انتخاب می کنند). FOMO ممکن است شما را به سمت خرید کوین سوق دهد.

این ایده ای است که شما در ذهن خود می یابید که سود منطقی گرفتن یا انتظار برای کسب امتیاز مجدد اکنون منجر به از دست رفتن سود شما خواهد شد. این ترس از دست دادن چیزی است که باعث می شود افراد پس از کسب سود در بالای صفحه خرید کنند یا در حین فرو بردن آن را حفظ کنند (فقط برای از دست دادن دوباره بخشی یا کل سود خود). می توان گفت که افراد به دلیل ترس از دست رفتن ، وقتی با انگیزه عمل می کنند FOMO دریافت می کنند.

موضوع رایج در اینجا این است که اینها هر دو عامل احساسی و مبتنی بر ترس هستند که بر معامله گران در بازار رمزنگاری (و همچنین در بازارهای دیگر) تأثیر می گذارند.

Fomo چیست؟راه های مقابله با آن

دو حرکت با این اشتباهات تجاری مقابله می کنند:

اصول و نمودارها را بچسبانید. اگر نمودار کوین خوب به نظر می رسد و اصول اولیه آن وجود دارد ، به استراتژی خود پایبند باشید و احساسات را از آن بیرون کنید.

اوایل به FUD توجه کنید و مطابق آن واکنش نشان دهید. اگر فکر می کنید قیمت کوین غیرمنطقی کاهش می یابد ، توقف خود را تنظیم کنید و آماده خرید مجدد کوین باشید.

البته ، این یک توصیه بسیار کلی است که در هر شرایطی کاربرد ندارد (به عنوان مثال ، این به استراتژی تجارت شما و طولانی یا کوتاه بودن شما بستگی دارد).

بنابراین ، در حالی که ما می خواهیم در اینجا از هرگونه توصیه خاص سرمایه گذاری اجتناب کنیم و موارد را بسیار کلی نگه داریم ، یک توصیه خوب می توانم به شما بدهم: تجارت را براساس ترس خود انجام ندهید. با این حال ، اگر پیش بینی می کنید که دیگران نسبت به ترس واکنش نشان می دهند ، استراتژی تجارت خود را بر این اساس درجه بندی کنید. به طور خلاصه ، به FOMO نه بگویید ، اما تأثیرات FUD را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *