از نظر تئوری ، Airdrop  ارزهای رمزپایه ای رایگان از پروژه هایی است که می خواهند خود را به جامعه Crypto معرفی کنند. اما امروزه ، آیا واقعاً می توانید چند ارزدیجیتال کاملاً رایگان دریافت کنید؟

ارزهای رمزپایه رایگان؟ آیا واقعاً آنها را رایگان دریافت می کنیم؟

پاسخ مثبت است ، اگرچه احتمالاً زمان زیادی را صرف یافتن چنین پروژه هایی خواهیم کرد. در روزهای ابتدایی صنعت رمزنگاری ، روال متداول ارسال مقادیر کم رمزارز به کیف پول های ایجاد شده روی زنجیره این کوین دیجیتال بود. دارندگان نمونه کارهایی که از قالب رمز ERC20 پشتیبانی می کنند ، ممکن است گاهی اوقات مشاهده کنند که مقادیر کمی از سکه های دیجیتال مختلف بر روی کیف پول آنها ظاهر می شود.

این روند تغییر کرده است ، با این وجود بازاریابان متوجه شده اند که بسیاری از مردم آماده انجام کارهای ساده در ازای “ارزهای رمزپایه رایگان” هستند. بنابراین با خیال راحت می توانیم بگوییم که Airdrop  فعلی (که گاهی اوقات ایردراپ های هوشمند نیز نامیده می شوند) نوعی مبادله دارایی دیجیتال با زمان و تلاش صرف انجام کارهای ساده مانند اشتراک ، پسندیدن یا اظهارنظر در شبکه های اجتماعی است. یک مزیت دیگر این است که Airdrop  نیازی به سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال یا ارزهای فیات ندارند – تنها ریسکی که هنگام انجامایردراپ ها متحمل می شویم وقت خودمان است که فرصتی برای بازپرداخت ما دارد.

چگونه می توان Airdrop را با خیال راحت جمع آوری کرد؟

اول از همه ، شما باید در هنگام شکار ارزهای رمزپایه رایگان ، قوانین اساسی ایمنی را به خاطر بسپارید. اگر در حین ساخت Airdrop ، در برهه ای از زمان با پیامی روبرو شدیم که پروژه به دلایلی برای تأیید نیاز به کلید خصوصی یا سایر اطلاعات حساس ما دارد ، می توانیم از کلاهبرداری ۱۰۰٪ مطمئن باشیم.

در مورد پروژه هایی که می خواهند مقداری BTC / ETH برای آنها بفرستیم ، همین مورد صدق می کند – به هر حال ، ما کسانی هستیم که وظایفی را برای آنها انجام می دهیم ، که قرار است برای آنها رمزنگاری های رایگان دریافت کنیم ، نه؟ همچنین لازم به یادآوری است که از آدرس بورس اوراق بهادار به عنوان آدرس نمونه کارهایی که می خواهیم برای آن دارایی های دیجیتال دریافت کنیم ،باید ارسال شود – سپس اررزهای دیجیتال ما توسط بورس اوراق بهادار در اختیار شما قرار می گیرد. باید آدرسی را که به آن کلید خصوصی دارید ، بدهید. به عنوان مثال ، اگر این پروژه مبتنی بر ETH باشد ، یک راه حل خوب و ساده کیف پول myEtherWallet خواهد بود.

Airdrop چیست و چگونه کار می کند؟

آیا ایردر ارزش جمع آوری را دارد؟

بنابراین ، آیا ارزش دارد که وقت خود را صرف انجام کارهایی کنید که فقط نتایج مورد انتظار را برای ما به ارمغان بیاورد؟ اگر ما تازه ماجراجویی خود را با ارزهای رمزپایه آغاز می کنیم ، ممکن است به جای سرمایه گذاری سرمایه خود ، گزینه جالبی باشد. همچنین ممکن است تنوع جالبی باشد ، به ویژه در بازار خرس. هیجان زده نشوید که ما از این طریق ثروت زیادی کسب خواهیم کرد – احتمالاً بسیاری از پروژه های سازماندهی Airdrop ناعادلانه به نظر می رسند و هرگز ارزهای دیجیتال خود را نخواهیم دید. با این حال ، این احتمال نیز وجود دارد که دارایی های دیجیتال به دست آمده از ایردراپ در مدتی ارزش چیزی را داشته باشند.

گزینه های جایگزین Airdrop

روش دیگر برای کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری در زمان شرکت در برنامه های وابسته است. صرافی های رمزنگاری مانند BitBay ، Binance و BitMEX برنامه های وابسته دائمی را به کاربران خود ارائه می دهند ، جایی که ما می توانیم بخشی از کمیسیون ها را از طریق مراجعه به دست آوریم.

بسیاری از شرکتهای fintech هزینه ثبت نام و تأیید در سیستم عامل خود را به ما پرداخت می کنند. مثال ایده آل Monese ، ارائه دهنده کارت پرداخت جدید است که برای ثبت نام و تأیید حساب حدود ۱۴ یورو به ما پرداخت می کند. مثال دیگر ، پروژه Bitwala است که بابت گذراندن فرآیندی مشابه ، ۳۰ یورو پاداش به ما می پردازد.

2 پاسخ به “Airdrop چیست و چگونه کار می کند؟”

  1. فردين مصطفایی گفت:

    سلام مطالب مفید و عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *