آکادمی آموزشی Arekcrypto با هدف ارائه آموزش های جامع در زمینه ارزهای دیجیتال و فنون معامله گری در سال ۱۳۹۹ تاسیس شده است. همچنین این وب سایت در تلاش است تا شما را از آخرین اخبار اقتصادی و مهم دنیای ارز دیجیتال مطلع سازد. آکادمی آموزشی Arekcrypto با ارائه دوره های آموزشی خاص و بی همتا در زمینه ارز دیجیتال پیشتاز می باشد.

آموزش های بازارهای مالی

برای فعالیت مثمر ثمر در بازارهای مالی شرط اصلی موفقیت شما تسلط به دانش مرتبط با زمینه فعالیت شما است. در دنیای ارز دیجیتال برای موفقیت ، تسلط به دانش فاندامتنتالی و دانش تکنیکالی نیاز است . تحلیل فاندامنتال مستقیم با پروژه شناسی و درک ارز های دیجیتال ارتباط دارد. در مرحله اول شما نیاز دارید تا درک کنید کدام پروژه ی ارز دیجیتال پتانسیل رشد بیشتری دارد.

این موضوع به شما کمک می کند تا سبد هولد خود را بهتر بچینید و در سرمایه گذاری های خود موفق باشید. آکادمی آموزشی ما در این راستا آموزش های بی همتا در زمینه تحلیل فاندامنتال در قالب ۲ دوره ی آموزشی تحلیل فاندامنتال ۱ و ۲ آماده کرده است. این دوره توسط احمدرضا اسماعیلی بنیان گذار آکادمی آموزشی Arekcrypto تهیه و تدوین شده است.

درباره ی ما

در مرحله بعد شما نیاز دارید تا به دانش تکنیکالی مسلط شوید تا درک کنید که پروژه های مورد نظر خود را در کدام سطوح خریداری کرده و در کدام سطوح قیمتی بفروشید.دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال، ایچیموکو و تئوری امواج الیوت و فیبوناتچی پیشرفته به این منظور تهیه و تدوین شده اند.

خدمات آکادمی آموزشی Arekcrypto

و همه چیز درباره‌ی دنیای ارز دیجیتال می باشد.

ما همیشه همراه شما هستیم و امیدواریم بتوانیم بستری مناسب برای پیشرفت شما فراهم کنیم.

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید ⇓

اینستاگرام: https://www.instagram.com/arekcrypto

تلگرام: T.me/Arekcrypto

تویتتر: https://twitter.com/Arekcrypto

آپارات: https://www.aparat.com/Arekcrypto

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.