برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال باید از کجا شروع کنم ؟ کدام آموزش ها رو باید بگذرونم و به چه مواردی نیاز دارم ؟ این ها همه سوالاتی است که ذهن همه ی افرادی که تازه با دنیای ارز دیجیتال آشنا شده اند رو درگیرخود کرده است.برای گرفتن پاسخ سوال حتما تا آخر پست رو مطالعه کنید.

تکنولوژی سیستم های توزیع شده و غیرمتمرکز همچون بلاکچین بیش از یک دهه است که به دنیا معرفی شده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است . ارزهای دیجیتال به شهرت فروانی دست پیدا کرده اند و امروزه نام بیتکوین بیشتر از هر چیز دیگر به گوش شما میخورد. به مرور زمان و با توسعه ی بلاکچین و فرهنگ ارزهای دیجیتال ، معاملات کریپتوکارنسی ها تبدیل به یکی از بازارهای مالی و محبوب بین المللی شد.

فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل نوپا بودن این تکنولوژی و عدم شناخت درست جامعه ی بشری از آن نیازمند دانش و آگاهی می باشد. چرا که به دلیل ذکر شده این فضا در معرض خطر پروژه های کلاهبرداری و افراد سودجو قرار گرفته است که با فراگیری دانش مورد نیاز آن می توانید از این خطرات در امان بمانید و حتی به درآمد هم برسید.

مسیر درآمد زایی

همانطور که می دانید هدف اصلی فعالیت در بازارهای مالی کسب درآمد می باشد. برای رسیدن به این هدف نیاز دارید تا دانش فنی خود را بالاتر ببرید.مواردی که در این مسیر به آنها نیاز خواهید داشت به ۳ دسته بندی کلی تقسیم می شوند :

  • تحلیل فاندامنتال
  • تحلیل تکنیکال
  • تحلیل آنچین

تحلیل فاندامنتال

گام اول و گام اصلی موفقیت در بازارهای مالی به ویژه ارزهای دیجیتال تسلط به تحلیل فاندامنتال است. تحلیل فاندامنتال یا بنیادی به بررسی فاکتورهایی می پردازد که به کمک آنها می توانید ارزهای دیجیتال پرپتانسیل جهت سرمایه گذاری را پیدا کنید.همچنین به کمک تحلیل فاندامنتال می توانید از رویدادها و اتفاقات روزمره به نحوی کسب درآمد کنید.

در واقع به کمک این دانش می توانید پی ببرید که کدام رویداد ها و اتفاقات سبب رشد کدام پروژه ها خواهد شد و اطلاعات خود را تبدیل به درآمد کنید.

آکادمی آموزشی Arekcrypto، مرجع تخصصی تحلیل فاندامنتال در ایران و پیشرو در این زمینه می باشد. دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال مقدماتی و دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال پیشرفته صفر تا صد این مسیر را برای شما هموار می کند.

تحلیل تکنیکال

حال که متوجه شدید روی کدام پروژه سرمایه گذاری کنید، وقت آن رسیده است که تصمیم بگیرید در کدام سطوح قیمتی ارزدیجیتال مورد نظر رو خریداری کنید. توجه داشته باشید که تفاوت قیمت خرید شما در سرمایه گذاری می تواند در آینده سود بسیار بزرگی رو از شما بگیرید حتی ۱ دلار!

برای درک بهتر موضوع به عکس زیر توجه کنید :

از کجا شروع کنم ؟

همانطور که مشاهده می کنید اگر یک ارز دیجیتال از قیمت ۱ دلار به سمت ۱۰۰ دلار حرکت کند، اختلاف قیمت خرید شما می تواند باعث شود که سرمایه شما چندین برابر کمتر رشد کند.تحلیل تکنیکال به شما کمک می کند که سطوح قیمتی را درک کنید و به اصطلاح در کف قیمتی خرید خود را انجام بدهید.همینطور به موقع اقدام به فروش کنید تا بیشترین سود را کسب کنید.

دوره آموزشی پرایس اکشن، دوره آموزشی تئوری امواج الیوت و فیبوناتچی پیشرفته و دوره آموزشی ایچیموکو جهت فراگیری دانش تکنیکالی تهیه و تدوین شده اند.پیشنهاد آکادمی آموزشی شرکت در دوره ی آموزشی طلایی می باشد که تمام آموزش های تکنیکال در قالب یک دوره است.

تحلیل آنچین

داده های درون زنجیره ای اطلاعاتی است که از دفتر کلی عمومی شبکه به دست می آید و این اجازه را به ما می دهد که تمامی تراکنش هایی که روی شبکه اتفاق می افتد را بررسی کنیم مانند مقدار و زمان ارسال کوین ها،تعداد آدرس کیف پول ها و هزینه های ماینر ها و .. که به طور کلی می توانیم ناظر بر شبکه بیت کوین باشیم.
تجزیه و تحلیل داده های درون زنجیره ای به ما چارچوب جدیدی برای ارزش گذاری بیت کوین می دهد و به معامله گران این اجازه را می دهد که بفهمند چه اتفاقاتی در شبکه بیت کوین می افتد که منجر به حرکت قیمت می شود.

از کجا شروع کنم ؟

برای مثال جریان های مالی صرافی ها به شما بینشی از جریان پول واقعی بازیگران اصلی بازار می دهد که هدف از ارائه آن، اطلاعات کامل تاریخی در زنجیره ی بازار است که این امکان را خواهد داد که درک عمیق تری از بازار داشته باشید.

از کجا شروع کنم ؟

پیشنهاد آکادمی آموزشی ما برای افرادی که تازه با ارزهای دیجیتال آشنا شدند این است که حتما ویدیو زیر که جلسه ی اول دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال مقدماتی  هست رو مشاهده کنید و بعد حتما به پست مینی دوره رایگان مقدماتی در وب سایت ما سر بزنید. سپس جهت تکمیل کردن اطلاعات خود و کسب درآمد می توانید در دوره های آموزشی اشاره شده شرکت کنید ⇓

با فیلترشکن روی لینک بزنید ⇓

جلسه ی اول دوره ی آموزشی فاندامنتال ۱

این جلسه رایگان می باشد و برای مشاهده ادامه جلسات در صورت تمایل میتوانید در دوره های آموزشی فاندامنتال شرکت کنید.

برای مشاهده روی youtube کلیک کنید

subscribe یادتون نره !

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.